Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологія з кожним роком погіршується. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Саме тому у Великокучурівському ЗЗСО I-III ступенів імені Володимира Бузенка під гаслом «Запобігти. Врятувати. Допомогти» був проведений і (26.04 – 30.04.2021). У його рамках були заплановані найрізноманітніші заходи.
Першокласники переглядали мультфільм «Правила поводження дітей при пожежі» та створювали «Абетку безпеки».
2-гі класи переглянули навчальне відео «З чого починається безпека» та взяли участь у конкурсі малюнків під гаслом «Зробимо життя безпечним».
Класні керівники зі своїми третьокласниками провели інтелектуальну гру «Скринька безпеки», з 4-ми класами – гру-мандрівку до країни Здоров’я, а з 7-ми – гру-вікторину «Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди».
5-ті класи створювали тематичні лепбуки «Наша безпека».
Між учнями 6-А та 6-Б класів було проведено конкурс знавців безпечної поведінки вдома під час літніх канікул (безпечне користування електроприладами, побутовими приладами,газовими приладами, сірниками).
Восьмикласникам було запропоновано написати твори «Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я».
З учнями 9-их класів провели прес-конференцію «Безпека в побуті», а з 10-11 класами – виховну бесіду «Крок у безодню» з попереднім переглядом відео про шкідливі звички. Зі старшокласниками сестра медична Молдован Н.М. обговорювала правила безпеки під час надання домедичної допомоги при різних видах травм.
Основна мета Тижня безпеки життєдіяльності - формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді, розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя, виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти, пропагування професії рятувальника.